Kurlar:
Türkiye
Ana Sayfa ::  Fiyat ve Kargo

Fıyat ve Kargo

Nakliye ve İade

Araç İade Politikası Teslimatı Bireylerin 1-3 gün arası yük voltajı mallarını transfer etmelerini sağlayan, elbette, siparişin aynı gününde ısrar ediyoruz. Nakliye esnasında, muhtemelen 7-15 gün. Nakliye ücretini ödemelisin.

Geri çekme hakkı Bizi tamamen tatmin etmek için kararlıyız. Paketten 5 gün sonra bizi kabul etmeniz gerekiyor. Basit bir dönüşten önce döviz kuru politikasını seçerseniz, öğeyi bize geri göndermek için gönderim adresini iadeden önce iletişime geçmelisiniz. Bize geri gönderilen tüm eşyalar yıpranmamalı, değiştirilmemeli veya orijinal hali ile tüm etiketler yıkanmamalıdır.

Adını yanlış ayakkabı gibi değiştirmek / değiştirmek değil, projeyi beğenmedim. Bu nedenle, formatın ve projenin istediklerini yüklediğinden emin olun.

İptal etmek

Siparişinizi iptal etmek istiyorsanız, göndermeden önce lütfen müşteri hizmetlerimize başvurun. Üzgünüz, sevkıyat yapılıyorsa emri iptal edemeyiz. Anlayışın için teşekkürler. Siparişi iptal etmek istediğinizde ısrar ediyorsanız, iade politikasını not edin.

Memnun kalmaniz peşimizdir. Size kapsamlı bir iade politikası sunuyoruz. Malları iade etmeden önce lütfen sorununuzu tartışmak için bizimle iletişime geçin. Çoğu zaman, sorunu çözmek için teknik destek sağlayabiliriz, herhangi bir şey göndermek zorunda değilsiniz. Mallarla arızalanamaz kusurlar varsa, 12 aylık onarım veya değiştirmemizi bize verdikleri karşılığında projeye geri dönmek istediğinizi garanti edebilirsiniz, lütfen müşteri hizmetlerimize başvurun, daha sonra mesajı alırsınız. Lütfen adınızı ve kimliğinizi belirtin. Geri dönüş için tüm siparişler orijinal hallerinde tutulmalıdır. Değil takılı, değiştirilmiş veya yıkanmış, tüm etiket ekli, iade maliyetleri, nakliye masrafları, satın alma maliyetleri ödemek zorunda.

IP Adresiniz: 54.162.133.222     ugg botlar womens , ugg stokçular , Mavi ugg botlar , Çocuklar için ugg botlar , ugg boyutu çizelgesi
Copyright © 2018 www.spencersc.com. Powered by ugg botlar